Prelegenci

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, teatrolog, aktorka, artekinezjolog, arteterapeuta, joginka, specjalista ds. edukacji artystycznej, trener technik kreatywnego myślenia, terapeuta MNRI terapeuta w zakresie zaburzeń sensomotorycznych, specjalista komunikacji pozawerbalnej, terapeuta Gentle Bio-Energetics.

Specjalista alergolog, dermatolog, żywieniowiec. Od 50 lat w zawodzie lekarza. Za pracę doktorską o diecie w atopowym zapaleniu skóry otrzymała prestiżowy dyplom honorowy im. Prof. Tadeusza Obtułowicza za zasługi dla rozwoju polskiej alergologii (1988). Stypendystka Uniwersytetu Medycznego w Helsinkach (1987) i Miami (1993). 

Psycholog diagnosta i terapeuta z 25 letnim stażem, neuroterapeuta, psychodietetyk, socjoterapeuta, arteterapeuta, absolwentka i aktywny nauczyciel Gimnastyki Joga Smyka. Terapeutka dźwiękiem- gongsterka, współautorka książki „Niepełnosprawność pokarmowa. Jak dietą eliminacyjną wspierać leczenie schorzeń alergicznych, psychicznych, neurologicznych?”.

Przyrodnik, ogrodnik, certyfikowany coach NMC oraz IIC&M, pedagog, absolwent studiów podyplomowych kierunku „Holistyczne Zarządzanie kapitałem Ludzkim” na Politechnice Opolskiej w Instytucie Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu. Absolwent studiów podyplomowych kierunku „Hortiterapia” na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Propaguje styl życia w harmonii z przyrodą oraz zarządzanie zgodnie z zasadami wellbeingu. 

Prekursorka jogi dla dzieci w Polsce. Nauczycielka jogi, edukator i pasjonatka życia, a także założycielka pierwszej szkoły jogi dla dzieci „Gimnastyka Joga Smyka”. Certyfikowany nauczyciel jogi z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu jogi dla dzieci.  Instruktor rekreacji ruchowej w zakresie Hatha Joga (kierunek prowadzony przez prof. AWF dr. hab. Janusza Szopę AWF Katowice)

Nauczyciel jogi i ajurwedy, wykładowca, inicjator, autor i współautor licznych warsztatów oraz kursów instruktorskich (m.in. na instruktora jogi klasycznej, na konsultanta i terapeutę ajurwedy). Uczeń mistrza Chandra Mohan Bhandari’ego, mianowanego ambasadorem jogi na świecie od którego uzyskał i bezustannie otrzymuje duchową wiedzę na temat medytacji, pranajamy, marma terapii i mindfulness.

Nauczycielka jogi i medytacji. Posiada zaszczytny tytuł „Master of Yoga” przyznany w systemie Sivananda Joga, a także uprawnienia do nauczania w innych systemach. Ma za sobą ponad 1000 godzin certyfikowanych kursów nauczycielskich i ponad 7000 godzin uczenia, kilkaset poprowadzonych warsztatów, setki odbytych kursów, szkoleń i odosobnień medytacyjnych.