Prelegenci

Nauczyciel jogi i ajurwedy, wykładowca, inicjator, autor i współautor licznych warsztatów oraz kursów instruktorskich (m.in. na instruktora jogi klasycznej, na konsultanta i terapeutę ajurwedy). Uczeń mistrza Chandra Mohan Bhandari’ego, mianowanego ambasadorem jogi na świecie od którego uzyskał i bezustannie otrzymuje duchową wiedzę na temat medytacji, pranajamy, marma terapii i mindfulness.

Prekursorka jogi dla dzieci w Polsce. Nauczycielka jogi, edukator i pasjonatka życia, a także założycielka pierwszej szkoły jogi dla dzieci „Gimnastyka Joga Smyka”. Certyfikowany nauczyciel jogi z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu jogi dla dzieci.  Instruktor rekreacji ruchowej w zakresie Hatha Joga (kierunek prowadzony przez prof. AWF dr. hab. Janusza Szopę AWF Katowice)

.

Twórczyni Yogattractive i Yogatwarzy (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej prestiżowy certyfikat FizjoPolska oraz jedynej potwierdzonej 12 letnimi badaniami naukowymi nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach oraz na Cambridge University.

Autorka i współautorka 4 książek, które stały się prekursorskimi pozycjami nurtu „Zarządzanie Sobą” w Polsce. Założycielka „Instytutu Talentów Flashpoint”. Od 25 lat prekursorka filozofii Instytutu Gallupa w edukacji i biznesie. Trenerka, coach, konsultantka i mentorka.

Tomasz Magiera – przyrodnik, ogrodnik, hortiterapeuta, certyfikowany coach NMC oraz IIC&M, pedagog, absolwent studiów podyplomowych kierunku „Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim” na Politechnice Opolskiej w Instytucie Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu.

Marzena Ikrzyńska

Założycielka Studia holistycznego – BALANS. Polonistka, psychopedagog, terapeutka, nauczycielka jogi i medytacji. Od 30 lat związana ze szkołą.