Organizatorzy

Agnieszka Lasota – założycielka Pierwszej Szkoły Jogi dla dzieci, która powstała w 2014 pod nazwą Gimnastyka Joga Smyka. Nauczyciel, edukator, szkoleniowiec.

Ruch jest podstawą prawidłowego rozwoju dziecka. Poprzez zajęcia z jogi buduję z dzieckiem relację i pokazuję jak ważny jest ruch, praca z oddechem, koncentracją i świadomy relaks.

Celem szkoły Jogi dla dzieci Gimnastyka Joga Smyka jest pokazywanie zarówno dzieciom, nauczycielom poprzez szkolenie rad pedagogicznych oraz rodzicom, że joga to cudowne narzędzie do pracy z dzieckiem we współczesnym świecie. W szkole odbywają się zajęcia z Jogi dla dzieci, Yoga Family, Aerial Kids według autorskich programów i metod założycielki.

Założycielka Agnieszka Lasota ma w tygodniu pod swoimi skrzydłami ma około 90 – 100 dzieci.

19stoletnia praktyka w pracy z dziećmi, wieloletnia praca jako edukator daje przestrzeń do dzielenia się wiedzą z innymi poprzez autorskie programy. Praca z dziećmi poprzez jogę i ruch to najlepsza przygoda, której mogę każdego dnia doświadczać.

Aga Yoga to strefa zdrowia i pozytywnej energii. Miejsce powstało z ogromnej pasji do jogi, ludzi, rozwoju i nieustannej pracy nad sobą i swoim rozwojem. Chciałabym, żeby ludzie zrozumieli swoje ciało, pooddychali pełną piersią i odkryli siebie by uwierzyli, że niemożliwe nie istnieje reszta to ograniczenia w naszym umyśle. Holistyczne podeście do zdrowia poprzez ruch, oddech, zdrowe jedzenie, masaże, budzenie świadomości jak można odnaleźć siebie w tym pędzącym życiu. Założycielka szkoły jogi jest nauczycielem Hatha Yogi i Aerial Yogi oraz prekursorką jogi dla dzieci.

Nasza misja

Konferencja ma na celu pomóc osobom, które pracują z dziećmi, by otworzyć się na inne metody, formy i innowacje pedagogiczne jeśli chodzi o holistyczne podejście w rozwoju psychofizycznym dzieci i młodzieży.

Nie musisz być joginem na macie, ani też musisz być bardzo świadomą osobą jako człowiek, nauczyciel i osoba pracująca z dziećmi, ale przyjdź na naszą konferencję, a wtedy my otworzymy te drzwi i okna, które powinny zostać uchylone, a Ty weźmiesz dla siebie tyle, ile Ty na dzień dzisiejszy potrzebujesz jeśli chodzi o narzędzia do pracy z dziećmi.

Ta konferencja ma cel, aby budzić świadomość osób pracujących z dziećmi, że holistyczne podejście do dzieci wcale nie jest takie trudne i że to jest najlepszy czas, aby się na nie otworzyć, poszukać innych metod i form do pracy z dziećmi.

19

Lat doświadczenia

320

Przeprowadzonych kursów i warsztatów

200

Przeszkolonych nauczycieli jogi i konsultantów ajurwedy.

Why Choose Us?

Our Values

Call For Bookings and Appointments