Prelegent

Agnieszka Lasota

Prekursorka jogi dla dzieci w Polsce. Nauczycielka jogi, edukator i pasjonatka życia, a także założycielka pierwszej szkoły jogi dla dzieci „Gimnastyka Joga Smyka”. Certyfikowany nauczyciel jogi z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu jogi dla dzieci. Instruktor rekreacji ruchowej w zakresie Hatha Joga (kierunek prowadzony przez prof. AWF dr. hab. Janusza Szopę AWF Katowice). Instruktor Aerial Yogi I i II stopnia. Absolwentka Kursu Nauczycielskiego Hatha Yogi w BHAKTI SHALA Gdańsk.

Założycielka zajęć Gimnastyka Aerial Smyka. Ucząca autorskimi programami – na kursach Instruktorskich Jogi dla dzieci, Jogi Family i Aerial Yogi dla dzieci. Założycielka szkoły jogi AGA YOGA – przestrzeń zdrowia i pozytywnej energii. Współwydawaca płyty z muzyką relaksacyjną Lasota & Lottig i autorka opowiadań relaksacyjnych. Absolwentka pedagogiki przedszkolnej z terapią pedagogiczną. Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego. 

Inicjator szkoleń Rad Pedagogicznych na terenie całej Polski – by wprowadzać Jogę do szkół i przedszkoli w Polsce. Inicjator zajęć „Yoga Family” (rodzic + dziecko na macie). Prowadzi Jogę dla dzieci w publicznych i niepublicznych placówkach przedszkolnych, w szkołach w klasach I-III. Edukator w Akademii Edukacji w Krakowie. Prowadzi swoje szkolenia pt. „Koncentracja uwagi i uważność dziecka poprzez ćwiczenia gimnastyczne z elementami jogi dla dzieci”.

Od wielu lat praktykuje jogę, nieustannie rozwija praktykę własną. Łączy 19 lat doświadczenia pracy z dziećmi oraz 13 lat praktyki jogi. Autorka „Kreatywnych kolorowanek jogą dla dzieci”. Autorka filmów „Tydzień z jogą dla dzieci. Współpracująca z Portalem Joga-Joga, Współpracująca z Portalem Yogi, Współpracująca z Instytutem Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl we Wrocławiu. Ponadto autorka pisząca o jodze i jodze dla dzieci do przeróżnych książek i czasopism.

Temat wykładu:

„Joga jako narzędzie w psychoterapii dzieci i młodzieży”

Joga dl dzieci stosowana jako forma terapii pomagająca w leczeniu zaburzeń psychofizycznych dzieci i młodzieży w Polsce.

Why Choose Us?

Our Values

Call For Bookings and Appointments