Prelegent

Renata Gut

Autorka i współautorka 4 książek, które stały się prekursorskimi pozycjami nurtu „Zarządzanie Sobą” w Polsce. Założycielka „Instytutu Talentów Flashpoint”. Od 25 lat prekursorka filozofii Instytutu Gallupa w edukacji i biznesie. Trenerka, coach, konsultantka i mentorka.

Absolwentka VII nitki MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie prowadzi autorski program Szkoła Trenerów Biznesu. Wraz z grupą wspaniałych trenerów szkoli nowe pokolenie trenerów polskich w nurcie psychologii pozytywnej i filozofii budowania swojego życia i dobrostanu na Talentach i Mocnych Stronach według Filozofii Instytutu Gallupa.
Na ALK prowadziła jako pierwsza przedmiot „Zarządzanie Sobą” dla studentów MBA. Obecnie uczennica Tal Ben- Shahara twórcy Psychologii Szczęścia. Uwielbia inspirować innych oraz być pionierem nowych idei. Stale w drodze rozwoju osobistego oraz uczenia się od największych światowych autorytetów. Autorka i popularyzatorka modelu: „Zarządzanie sobą na Zielonej Ścieżce”.

Temat wykładu:

„Talenty dzieci i młodzieży na zielonych ścieżkach – dlaczego warto budować poczucie własnej wartości na mocnych stronach


Why Choose Us?

Our Values

Call For Bookings and Appointments