Prelegent

Maja Anuszkiewicz

Psycholog diagnosta i terapeuta z 25 letnim stażem, neuroterapeuta, psychodietetyk, socjoterapeuta, arteterapeuta, absolwentka i aktywny nauczyciel Gimnastyki Joga Smyka. Terapeutka dźwiękiem- gongsterka, współautorka książki „Niepełnosprawność pokarmowa. Jak dietą eliminacyjną wspierać leczenie schorzeń alergicznych, psychicznych, neurologicznych?”, mama trójki dorosłych już dzieci.

Dużą część swojej życiowej misji poświęca dzieciom i młodzieży pracując w szkołach, poradniach psychologicznych, w organizacjach pozarządowych. W ostatnich latach pracowała jako psycholog wspierający osoby dorosłe w Centrum Zdrowia IMC – klinice medycyny holistycznej i integracyjnej pod kierownictwem dr Preeti Agrawal.

W swoich działaniach skupia się na skutecznym i długofalowym rozwiązaniu problemów zdrowotnych bez rozdzielania psychiki od ciała i ducha, z wykorzystaniem skutecznych i naturalnych metod: odżywiania, terapii dźwiękiem, oddechem, ruchem, sztuką, zarządzania stresem, fitoterapii i modyfikacji stylu życia, wykorzystaniem bezpośredniego kontaktu z naturą, lasem.

Główny kierunek jej pracy to psychologia holistyczna zdrowia – szukanie utraconej we współczesności równowagi wewnętrznej, radości i dobrostanu poprzez kontakt z naturą, sztuką, muzyką, bliskość z empatycznym, wspierającym drugim człowiekiem i grupą w radości, twórczości, doświadczeniach poprzez zmysły.


Temat wykładu:

„Kondycja psychofizyczna dzieci i młodzieży we współczesnej rzeczywistości oraz kierunki ich  wspierania w oparciu o praktykę psychologa holistycznego.”

Zakres tematyczny wykładu to: psychosomatyka, relacje rodzinne oraz społeczne, multimedia. Refleksje własne i narzędzia pracy, programy terapeutyczne. Współpraca społeczności, lokalne inicjatywy.

Why Choose Us?

Our Values

Call For Bookings and Appointments